Стипендія від Видавничої групи КМ-Букс для талановитої молоді з обмеженими можливостями та дітей-сиріт, 01.08.2018 09:30
(063) 115-14-47
MO-FR 10:00 - 18:00
       
  
 • Login  |  Registration
 • goods: 0
  total: 0 UAH

  01.08.18 Стипендія від Видавничої групи КМ-Букс для талановитої молоді з обмеженими можливостями та дітей-сиріт


  Видавнича група КМ-Букс оголошує Конкурс на здобуття стипендії для талановитої молоді з обмеженими можливостями та дітей-сиріт, які стали абітурієнтами першого курсу вищих навчальних закладів України у 2018 році.

  Конкурс триватиме з 1 серпня до 14 вересня 2018 року включно.  Заявки-анкети на участь у Конкурсі на стипендію прийматимуться до 10 вересня включно. 14 вересня буде оголошено результати конкурсу. Переможцями стануть двоє Претендентів на стипендію, які отримають право на щомісячну стипендію у розмірі 5 000 гривень протягом двох років, за умови виконання правил отримання стипендій, визначених в Офіційних Умовах Конкурсу.

  Як зазначено в Умовах Конкурсу, Претенденту на стипендію від КМ-Букс необхідно подати документи згідно зазначеного переліку та надіслати на поштову скриньку видавництва, вказану в Офіційних Умовах Конкурсу.

  «У Конкурсі зможуть взяти участь цьогорічні абітурієнти вищих навчальних закладів України, які є круглими сиротами, інвалідами з дитинства та інвалідами І-ІІ груп.  Наша мета – підвищення життєвого рівня студентів та заохочення їх за успіхи у навчанні», - зазначає видавець Ярослав Маринович.

  Ознайомитися з Офіційними Умовами можна на сторінці конкурсу