Дисконтна програма Буква
(068) 351-73-19
ПН-ПТ з 10:00 до 19:00
СБ з 10:00 до 18:00
       
товарів: 0
на суму: 0 грн

Дисконтна програма Буква

Умови надання та правила використання дисконтих карток

Ми цінуємо кожного свого Клієнта, тому для забезпечення максимального сервісу створили "ДИСКОНТУ ПРОГРАМУ".
Учасники Дисконтної програми мають можливість отримувати знижки в інтернет-магазині bukva.ua та в мережі магазинів БУКВА.


1. Пояснення та терміни

Дисконтна карта – карта авторизації багаторазового використання, яка має свій порядковий номер та ідентифікує власника, як Учасника Дисконтної програми. карта не є платіжною картою та передається в користування Клієнту для забезпечення технічної можливості отримання ним Дисконтів. Типи карток, їх дизайн, засоби захисту та шляхи розповсюдження затверджуються Організатором самостійно, карта є відновлювальною.
Організатор – компанія, яка організувала розповсюдження знижкових карток, забезпечує надання Дисконтів у пунктах продажу згідно з заявленими умовами та відповідає за це.

Клієнт – особа, яка отримала картку учасника Дисконтної програми встановленого зразка та має право на гарантоване отримання знижок згідно з умовами, встановленими Організатором.

Дисконтна програма – програма, в якій Клієнти мають гарантоване право на отримання знижок, що встановлюються Організатором Дисконтної програми.

Дисконт – знижки у гривнях на товари, що надаються Клієнту при придбанні останнім товару з використанням знижкової картки.

Партнер програми – фізична або юридична особа, яка не є учасником Дисконтної програми, але використовує програму з метою досягнення власних маркетингових цілей.

2. Порядок отримання Дисконтної карти та її активація на bukva.ua

Кожен зареєстрований покупець, що здійснив покупку в інтернет-магазині bukva.ua на суму понад 500 грн, має право стати учасником ДИСКОНТНОЇ ПРОГРАМИ та отримати картку учасника. Дисконтна картка дає право її власнику отримати знижку в розмірі 5% на всі категорії товарів, за винятком тих, на які знижка не поширюється (акційні та уцінені товари, спеціальні пропозиції та ін.). Термін дії Дисконтної карти не обмежений.


Охочі отримати дисконтну картку, повинні обов’язково зареєструватися в інтернет-магазині bukva.ua. Вже на перше замовлення здійснене через власний акаунт автоматично нараховується знижка 3%. Після накопичення під своїм обліковим записом замовлень на суму від 500 грн учасник ДИСКОНТНОЇ ПРОГРАМИ має право отримати ДИСКОНТУ КАРТУ. Карта надає власнику знижку у розмірі 5%.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: замовлення, здійснені до моменту реєстрації на сайті bukva.ua до акаунту не додаються та в історії покупок не зображуються.


Після отримання карти, для нарахування знижки у розмірі 5% на подальші замовлення необхідно зареєструвати її на сайті bukva.ua у своєму обліковому записі в розділі "МІЙ АКАУНТ".

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: для отримання знижки, всі замовлення необхідно здійснювати під своїм особистим обліковим записом.

ТЕРМІН АКТИВАЦІЇ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ: 10 робочих днів з моменту заповнення анкети.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: картки за анкетами, де вказані нерозбірливі, неповні або неправдиві дані - НЕ БУДУТЬ АКТИВОВАНІ.

ВАЖЛИВО:
 • Власником Дисконтної карти може бути тільки один представник сім’ї, що проживає за вказаною адресою.
 • Клієнт, отримуючи Дисконтну карту, дозволяє Організатору використовувати дані, надані Клієнтом в рамках цієї програми для листування, надсилання sms, e-mail та інших повідомлень рекламного характеру.
 • Клієнт, який отримав Дисконтну карту, згодний з умовами цих Правил, зобов’язується дотримуватись та виконувати їх.
 • Порушення Клієнтом цих умов або відмова дотримуватись їх, автоматично позбавляє його права користуватись картою Дисконтною картою.

3. Заміна картки Дисконтної карти у разі її втрати

 • Про втрату картки Дисконтної карти необхідно повідомити по телефону за номером: (044) 237-70-24. 
 • Для блокування втраченої Дисконтної карти та отримання нової у Клієнта запитають його особисті дані: ПІП, адресу, зворотні контактні дані, дату народження. Клієнту буде повідомлено точну адресу, де можна отримати нову Дисконтну карту. 
 • Після заповнення Клієнтом необхідних документів йому буде видано нову Дисконтну карту з поновленням прав на отримання знижки.

4. Інші умови

 • Організатор на свій розсуд та у будь-який час має право вносити будь-які зміни до Правил та списку Партнерів. Інформацію про ці зміни Організатор розміщує на сайті Компанії bukva.ua.

 • Організатор має право змінювати або додавати магазини, умови користування дисконтими картами, нарахування і отримання Дисконтів. Організатор залишає за собою право встановлювати різні граничні розміри Дисконтів, що можуть надаватися в кожному окремому магазині.

 • У разі виникнення ситуації, що допускає двозначне тлумачення Клієнтом Умов надання та використання Дисконтів, правил отримання Дисконту при використання знижкової картки та/або питань, непередбачених цими документами, остаточне рішення приймає Організатор відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому, рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

Організатор має право зупинити участь в Дисконтній програмі Клієнта без попередження, якщо Клієнт:
 • не дотримується Правил програми;
 • зловживає наданими йому в рамках Програми привілеями;
 • надав недостовірну інформацію.
Організатор має право відмовити Клієнту в наданні знижки на товар у випадку, якщо:
 • Клієнт не пред’явив картку;
 • при відсутності нанесеного логотипу, штрих-коду та індивідуального номера.
Дисконтна карта не діє:
 • при покупці акційних товарів;
 • при покупці товарів зі спеціальних пропозицій;
 • при покупці подарункових сертифікатів.